| ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: | ΦΟΥΡΝΑΚΙΑ ΣΦΟΛΙΑΤΟΕΙΔΩΝ |
|---|---|
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ: | UNOX |
ΦΟΥΡΝΟΣ ΗΛΕΚΤΡΙΚΟΣ 4x 46x33 XF 023 ANNA
Φούρνος μεταφοράς με αναλογικό χειριστήριο και θάλαμο μαγειρέματος από ανοξείδωτο ατσάλι. Επιτρέπει τη ρύθμιση του χρόνου και της θερμοκρασίας μαγειρέματος. Ιδανικός για κατεψυγμένα προϊόντα αρτοποιίας και ζαχαροπλαστικής για πρωινό και fast food. Η τεχνολογία AIR.Plus εγγυάται τέλεια ομοιομορφία μαγειρέματος σε όλα τα ταψιά.
Προηγμένες και αυτόματες λειτουργίες μαγειρέματος
Unox Intensive Cooking
• DRY.Plus: εξάγει γρήγορα την υγρασία από τον θάλαμο μαγειρέματος
Βασικά χαρακτηριστικά
• Θάλαμος μαγειρέματος από χάλυβα υψηλής αντοχής AISI 430 με στρογγυλεμένες άκρες
• Διπλό γυαλί
• Φωτισμός θαλάμου φούρνου με λάμπα αλογόνου
• Θάλαμος ψησίματος με χρωμιωμένες χαλύβδινες ράγες σχάρας
830
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ mm | 600 x 587 x 472Υ |
| ΧΩΡΗΤΙΚΟΤΗΤΑ | 4 ταψιά 460x330 |
| ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΤΑΨΙΩΝ mm | 75 |
| ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ | 80°C – 260°C |
| ΡΕΥΜΑ | 230V |
| ΙΣΧΥΣ | 3kW |
| ΒΑΡΟΣ | 22 κιλά |