| ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: | ΤΑΧΥΦΟΥΡΝΟΙ |
|---|---|
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ: | LAINOX |
ΤΑΧΥΦΟΥΡΝΟΣ LAINOX ORACLE XL ORACBBXL
SPEED OVEN - ΦΟΥΡΝΟΣ ΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΕΣ
3 ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΕΣ
ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΜΙΚΡΟΚΥΜΑΤΩΝ / ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑ ΑΕΡΑ / ΤΑΧΕΙΑ ΒΕΒΙΑΣΜΕΝΗ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑ ΑΕΡΑ
Θερμοκρασία 300°C
-Στιβαρή κατασκευή από ανοξείδωτο ατσάλι με επιβλητικό design.
-Χειροκίνητο άνοιγμα της πόρτας προς τα κάτω.
-Πάνελ αφής με οθόνη 7": One Touch
-Fast Cooking System: δοκιμασμένες αυτόματες συνταγές για γρήγορο μαγείρεμα με τη λειτουργία High Speed Oven.
-Combi Wave: Στη λειτουργία Combi Wave, ο Oracle μπορεί να χρησιμοποιηθεί είτε ως φούρνος κυκλοφορίας αέρος με θερμοκρασίες από 30°C έως 300°C, είτε ως φούρνος μικροκυμάτων με ισχύ έως 2.000W είτε συνδυάζοντας αυτές τις δύο λειτουργίες μαγειρέματος για αποτελέσματα που ξεπερνούν πάντα τις προσδοκίες σας.
-Σύνδεση Wi-Fi με πρόσβαση στο Nabook Plus.
-Oracle Washable Box: το Oracle παραμένει πάντα καθαρό χάρη στον ειδικό αποσπώμενο θάλαμο με επίστρωση τεφλόν, που αφαιρείται και πλένεται για επαναχρησιμοποίηση. Με το σύστημα OWB (Πατενταρισμένο), ο καθαρισμός είναι πάντα γρήγορος και οικονομικός.
vara13800 steel color
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ mm | 577 x 797 x 630Υ |
| ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ | 1 ΤΑΨΙ 400x400mm |
| ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ | 30°C – 300°C (κυκλοθερμική λειτουργία) |
| ΡΕΥΜΑ | 400V |
| ΙΣΧΥΣ | 6kW |
| ΜΙΚΡΟΚΥΜΑΤΩΝ / IMP | 2Kw/3Kw |
| ΒΑΡΟΣ | 63 κιλά |