| ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: | ΣΤΟΦΕΣ |
|---|
ΣΤΟΦΑ 8 ΘΕΣΕΩΝ 429x345mm MASTER STAR LIEV 843
-Αναλογικός θερμοστάτης
-Λειτουργία στοφαρίσματος
-Inox κατασκευή
-ΔΕΝ συμπεριλαμβάνονται λαμαρίνες ή GN
ALFA966
| Διαστάσεις mm | 595 x 545 x 840Υ |
| Χωρητικότητα | 8 λαμαρίνες (429x345 mm) |
| Απόσταση μεταξύ των λαμαρινών | 74 mm |
| Θερμοκρασία | +30°C – +60ºC |
| Ισχύς | 1,2kW |
| Ρεύμα | 230V |
| Βάρος | 25.8 Kg |