| ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: | ΦΟΥΡΝΟΙ ΜΑΓΕΙΡΕΜΑΤΟΣ ΗΛΕΚΤΡΙΚΟΙ |
|---|
ΗΛΕΚΤΡΙΚΟΣ ΦΟΥΡΝΟΣ ΜΕ ΥΓΡΑΣΙΑ 6x GN1/1 MASTER STAR 616S
-Ηλεκτρομηχανικός χειρισμός
-Υγραντήρας απευθείας ψεκασμού (5 στάδια)
-2 ανεμιστήρες εναλλασόμενης φοράς
-Ρυθμιζόμενα ποδαράκια
| Διαστάσεις mm | 850 x 1041 x 850Υ |
| Χωρητικότητα | 6 x GN 1/1 ή ταψιά 60Χ40 |
| Απόσταση μεταξύ θέσεων | 80 mm |
| Θερμοκρασία | 100ºC - 260ºC |
| Ισχύς | 10,4 kW |
| Ρεύμα | 400V |
| Βάρος | 108,2 kg |