| ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: | ΒΑΚΟΥΜ |
|---|
ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΟ BAKOYM LERICA C308
-Υψηλής ποιότητας, κατασκευασμένο εξ' ολοκλήρου από ανοξείδωτο ατσάλι
-Ψηφιακός πίνακας
-Αισθητήρας κενού Absolut
-Υδρορροή σε δοχεία
-Εύκολο, εξωτερικό αξεσουάρ κενού
-H2out, κύκλος αφύγρανσης αντλίας
-Αδρανές αέριο με δύο ακροφύσια ψεκασμού
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ mm | 425x498x374Y |
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ ΘΑΛΑΜΟΥ mm | 334x351x170Y |
| ΜΗΚΟΣ ΡΑΒΔΟΥ ΣΦΡΑΓΙΣΗΣ | 300 mm |
| ΑΝΤΛΙΑ | 8m³/h |
| ΡΕΥΜΑ | 230V |
| ΙΣΧΥΣ | 600W |
| ΒΑΡΟΣ | 35 κιλά |