| ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: | ΒΑΚΟΥΜ |
|---|---|
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ: | DYNAMIC |
ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΟ BAKOYM DYNAMIC DZ-450A
Κατασκευή από ανοξείδωτο ατσάλι. Οθόνη LED. Σφραγίζει γρήγορα σακούλες σε λιγότερο από 6sec και στεγανοποιεί σε 20-40sec. Ιδανικό για συσκευασία αλλαντικών/τυριών/κρεάτων.
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ mm | 560 x 520 x 490Υ |
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ ΘΑΛΑΜΟΥ mm | 460x450x170(220) |
| ΜΗΚΟΣ ΡΑΒΔΟΥ ΣΦΡΑΓΙΣΗΣ | 440 mm |
| ΑΝΤΛΙΑ | 20m³/h |
| ΙΣΧΥΣ | 750W |
| ΡΕΥΜΑ | 230V |
| ΒΑΡΟΣ | 64 kg |