| ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: | ΑΠΟΧΥΜΩΤΕΣ |
|---|---|
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ: | ZUMOVAL |
ΑΠΟΧΥΜΩΤΗΣ ΑΥΤΟΜΑΤΗΣ ΤΡΟΦΟΔΟΣΙΑΣ ZUMOVAL TOP
Ίσως ο κορυφαίος κατασκευαστής σε αποχυμωτές υψηλής απόδοσης.
Με ΑΥΤΟΜΑΤΟ "τάισμα".
-Διαθέσιμο σε 2 χρώματα: Μαύρο, Ασημί
Προαιρετικά:
Σύστημα αυτοκαθαρισμού
Φίλτρο πούλπας και ανοξείδωτο βρυσάκι
Αυτόματο φίλτρο διπλής ενέργειας
Αξεσουάρ:
Βραχίονας για μπουκάλια.
Κιτ για μικρά φρούτα Ø45-60mm.
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ mm | 620 x 500 x 970Υ |
| Φρούτα ανά λεπτό | 28 |
| Χωρητικότητα κάδου | 25kg |
| Κάδος απορριμμάτων | 18kg |
| Διάμετρος φρούτων | Ø65 έως Ø80 mm |
| Ισχύς | 550W |
| Ρεύμα | 230V |
| Βάρος | 49 kg |