| ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: | ΖΑΜΠΟΝΟΜΗΧΑΝΕΣ |
|---|
ΖΑΜΠΟΝΟΜΗΧΑΝΗ ΜΕ ΓΡΑΝΑΖΙ OMS MYTILANA 300
Μηχανή για εύκολες κοπές με εξαιρετική ακρίβεια. Ενσωματωμένο ακονιστήρι με ειδικό προφυλακτήρα που “κρύβει” τη λεπίδα του μαχαιριού κατά τη λειτουργία. Μπουτόν ON/OFF με ρελέ ασφαλείας. Ρυθμιστής πάχους φέτας 0-14mm και διάμετρο 215mm. Στροφές 220 rpm. Εύκολη στη λειτουργία, η κίνηση μεταδίδεται με γρανάζι. Ιδανική για super market, delicatessen και catering.
ICS3200
| Διαστάσεις | 690 x 540 x 450Y mm |
| Διαστάσεις πλατώ | 230x160 mm |
| Διάμετρος λεπίδας | Ø300 |
| Πάχος κοπής | 0-14 mm |
| Ρεύμα | 230V |
| Ισχύς | 0,5 hp |
| Στροφές | 220 rpm |
| Βάρος | 48+6 κιλά |