| ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: | ΖΑΜΠΟΝΟΜΗΧΑΝΕΣ |
|---|
ΖΑΜΠΟΝΟΜΗΧΑΝΗ ΜΕ ΓΡΑΝΑΖΙ MANCONI 300 IK
Μηχανή βαρέος τύπου με ειδική κατασκευή σαργιού για εύκολη κίνηση και άριστη ποιότητα αλουμινίου. Ενσωματωμένο ακονιστήρι με ειδικό προφυλακτήρα που “κρύβει” τη λεπίδα του μαχαιριού κατά τη λειτουργία. Προστατευτικό κάλυμμα του κινητήρα και του ρελέ. Αδιάβροχο μπουτόν ON/OFF με ρελέ ασφαλείας. Ρυθμιστής πάχους φέτας 0-24mm. Στροφές 200 rpm, μοτέρ ΙΡ Χ5 (αδιάβροχο), προστασία από ηλεκτρισμό ΙΡ Χ3. Εύκολη στη λειτουργία, η κίνηση μεταδίδεται με γρανάζι. Ιδανική για super market, delicatessen και catering. Με ειδικό μαχαίρι για τυρί.
ICS4300
| Διαστάσεις | 685 x 547 x 480Y mm |
| Διαστάσεις πλατώ | 230x160 mm |
| Διάμετρος λεπίδας | Ø300 |
| Πάχος κοπής | 0-24 mm |
| Ρεύμα | 230V |
| Ισχύς | 0,5 hp |
| Στροφές | 200 rpm |
| Βάρος | 41 κιλά |