| ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: | ΒΡΑΣΤΗΡΕΣ-CREAM COOKERS |
|---|---|
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ: | TELME |
ΒΡΑΣΤΗΡΑΣ-CREAM COOKER 30 ΛΙΤΡΩΝ TELME Termocrema T 30
-Αυτοματοποιεί και επιταχύνει όλες τις λειτουργίες που απαιτούν χειροκίνητη εργασία, χρόνο και προσπάθεια, εγγυώμενη ποιοτική επεξεργασία με άριστη υγιεινή.
-Αναμιγνύει, συνδυάζει και ανακατεύει, στην απαιτούμενη θερμοκρασία, για τον απαραίτητο χρόνο και στην προκαθορισμένη ταχύτητα, όλα τα συστατικά (γάλα, κρέμα γάλακτος, γάλα σε σκόνη, αλεύρι, φρούτα, ζάχαρη, δεξτρόζη, αυγά, γαλακτωματοποιητές, σταθεροποιητές κ.λπ.) που απαιτούνται για κλασικές κρέμες, σπεσιαλιτέ κέικ και ζαχαροπλαστικής και γαστρονομικά προϊόντα, καθώς και διάφορα μείγματα για παγωτό.
-Θερμαίνει, απολυμαίνει και μαγειρεύει: λιώνει λίπη, σοκολάτα, ενυδατώνει τα στερεά μέρη, εξαλείφει τα παθογόνα βακτήρια και εξατμίζει την περίσσεια νερού.
Κύρια χρήση - Χρήση σε ζαχαροπλαστική
-Κρέμα γάλακτος (κρέμα κρέμας, αγγλική κρέμα, κρέμα βουτύρου, ζαμπαγιόνε, κ.λπ.)
-Ζύμη (πάστα σου, μπισκότα φουντουκιού, κ.λπ.)
-Επεξεργασία φρούτων (γαρνιτούρες, σάλτσες, σάλτσες ripple, γλάσο, μαρμελάδες, ζελέ, κ.λπ.)
-Βασικό μείγμα (μαρέγκες, πατέ α μπομπ)
-Γλάσο
-Γκανάζ – βαυαρική κρέμα, πανακότα, κρεμ καραμέλα, κ.λπ.
Δευτερεύουσα χρήση - Γαστρονομία
-Μπεσαμέλ, Σάλτσες, Πολέντα, Ρικότα, Μασκαρπόνε, Μαγιονέζα, Βελούτε, Γεμίσεις, πουρές πατάτας... κ.λπ.
-Παγωτό & Παγωτό
-Παστερίωση
-Το διπλό καπάκι επιτρέπει την προσθήκη συστατικών κατά την επεξεργασία χωρίς διακοπή της ανάμειξης. Βελτιώνει επίσης την απομάκρυνση του ατμού.
-Μεγάλη παραγωγική ικανότητα
-Έγχρωμη οθόνη αφής 5 ιντσών με αντίσταση (χρησιμοποιείται και με γάντια), μια διαισθητική και εύχρηστη διεπαφή.
-Μετατροπέας για την τροποποίηση της ταχύτητας χτυπήματος.
-Έμμεση θέρμανση με θερμοαγώγιμο υγρό ασφαλές για τρόφιμα, για την προστασία των οργανοληπτικών ιδιοτήτων των συστατικών.
-Προαιρετική μονάδα πλύσης για απολύμανση και εγγύηση μέγιστης υγιεινής. Επιτρέπει διάφορους τύπους χρήσεων: καθοδήγηση του πίδακα νερού και καθορισμός σωστών δόσεων. καθαρισμός περισσότερων από ενός μηχανημάτων ταυτόχρονα. πιθανή ανάμειξη ζεστού και κρύου νερού.
-Αυτοματοποίηση και επιτάχυνση όλων των λειτουργιών που απαιτούν χειροκίνητη εργασία, χρόνο και προσπάθεια, εγγυώμενη ποιοτική επεξεργασία με εξαιρετική υγιεινή.
-Ψύξη και πλήρης παστερίωση, αποτρέποντας την ανάπτυξη υπολειμματικών βακτηρίων. Διατήρηση του προϊόντος στη θερμοκρασία που απαιτείται από τους κανονισμούς.
-Γρήγορη και πλήρης εκκένωση του έτοιμου προϊόντος.
-Απομνημόνευση του τελευταίου κύκλου που εκτελέστηκε. Σε περίπτωση διακοπής ρεύματος, εάν είναι απαραίτητο, η διαδικασία επαναλαμβάνεται.
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ mm | 550 x 650 x 1150Υ |
| ΧΩΡΗΤΙΚΟΤΗΤΑ ΚΑΔΟΥ | 15-30 λίτρα |
| ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ | +1 εώς +105°C |
| ΚΥΚΛΟΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ | 90-130 λεπτά ανά κύκλο |
| ΤΑΧΥΤΗΤΑ | 10 έως 120 rpm |
| ΨΥΞΗ | ΑΕΡΑΣ ή ΝΕΡΟ |
| ΡΕΥΜΑ | 400V |
| ΙΣΧΥΣ | 4,5 kW |
| ΒΑΡΟΣ | 190 κιλά |