| ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: | ΒΙΤΡΙΝΕΣ ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΙΚΗΣ |
|---|---|
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ: | KLIMAITALIA |
ΟΡΘΙΑ ΒΙΤΡΙΝΑ ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΙΚΗΣ - ΚΑΤΑΨΥΞΗΣ - KLIMAITALIA VICTORIA 85 NFN BLACK
-Βεβιασμένης ψύξης
-Κατασκευή από ανοξείδωτο ατσάλι και γυαλί
-Με ηλεκτρονικό θερμοστάτη
-Αυτόματη απόξυξη
-Φωτισμός LED
-4 ποδαράκια
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ mm | 850 x 650 x 1950Υ |
| ΕΣΩΤΕΡΙΚΕΣ ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ mm | 750x495x1119Υ |
| ΡΑΦΙΑ | 5 (730x417mm) |
| ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ | -22° -18°C |
| ΙΣΧΥΣ | 1000W |
| ΒΑΡΟΣ | 211 κιλά |
| ΨΥΚΤΙΚΟ ΥΓΡΟ | R290 |