| ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: | ΒΙΤΡΙΝΕΣ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ |
|---|---|
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ: | KLIMAITALIA |
ΨΥΓΕΙΟ ΒΙΤΡΙΝΑ - ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ - KLIMAITALIA VISION 150
-Βεβιασμένης ψύξης
-Αυτόματης απόψυξης
-Πανοραμικά πλαϊνά
-2 ανοιγόμενες πόρτες
-Ηλεκτρονικός θερμοστάτης – θερμόμετρο
-4 ποδαράκια
-Φωτισμός LED
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ mm | 1310x740x2010Υ |
| ΕΣΩΤΕΡΙΚΕΣ ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ mm | 1250x544x1540Υ |
| ΧΩΡΗΤΙΚΟΤΗΤΑ λιτ. | 1292 |
| ΡΑΦΙΑ | 5 x (1248x450mm) |
| ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ | +1/+10°C |
| ΙΣΧΥΣ | 550W |
| ΨΥΚΤΙΚΟ ΥΓΡΟ | R290 |
| ΒΑΡΟΣ | 260 κιλά |