| ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: | ΒΙΤΡΙΝΕΣ ΚΡΑΣΙΩΝ |
|---|---|
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ: | KLIMAITALIA |
ΒΙΤΡΙΝΑ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΚΡΑΣΙΟΥ KLIMAITALIA VINARIUS 40
-Μονοζωνική, βεβιασμένης ψύξης κυκλοφορίας αέρα
-5 ξύλινα ράφια συρόμενα προς τα έξω (435x430mm) & 1 συρτάρι (390x280x150mm)
-Φωτισμός LED
-Αυτόματη απόψυξη
-Ηλεκτρονικός θερμοστάτης
-Αναλογικό Retro υγρόμετρο
-Δυνατότητα αναστροφής φοράς πόρτας
-4 ποδαράκια
-Χρωματική ποικιλία
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ mm | 540 x 550 x 830Υ |
| ΧΩΡΗΤΙΚΟΤΗΤΑ | 36 μπουκάλια (750ml) |
| ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΡΑΦΙΩΝ | 80mm |
| ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ | +2ºC / +20°C |
| ΨΥΚΤΙΚΟ ΥΓΡΟ | R600a |
| ΒΑΡΟΣ | 43 κιλά |