| ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: | ΤΟΣΤΙΕΡΕΣ |
|---|---|
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ: | ΤΖΕΤΗΑΝ |
ΤΟΣΤΙΕΡΑ ΜΟΝΗ ΜΕΓΑΛΗ ΤΖΕΘΑΝ Τ307
-Επιφάνεια ψησίματος από μαντέμι
-Με περιστροφικό θερμοστάτη που ρυθμίζει την θερμοκρασία
-Ενδεικτική λυχνία (λαμπάκι), αποσπώμενο λιποσυλλέκτη και μεταλλική λαβή για ευκολότερη απομάκρυνση των υπολειμμάτων από την επιφάνεια ψησίματος.
-Με ειδικό ελατηρίο στο επάνω μέρος της συσκευής (καπάκι) για να σταθεροποιείται σε οποιοδήποτε σημείο.
-Θερμομονωτική λαβή
-Μονωμένα ηλεκτρικά μέρη (καλωδιώσεις)
-Οι πλάκες της συσκευής (επιφάνειες ψησίματος) δεν είναι αποσπώμενες.
Η συσκευή διατίθεται στους ακόλουθους συνδυασμούς όσον αφορά τις επιφάνειες ψησίματος:
-Πάνω & Κάτω ΡΑΒΔΩΤΗ
-Πάνω & Κάτω ΛΕΙΑ
-Πάνω ΡΑΒΔΩΤΗ - Κάτω ΛΕΙΑ
-Πάνω ΛΕΙΑ - Κάτω ΡΑΒΔΩΤΗ
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ εκ. | 39 X 49 X 24Y |
| ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ ΒΑΣΗΣ εκ. | 31x31 |
| ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ ΚΑΠΑΚΙ εκ. | 30x30 |
| ΘΕΡΜΟΣΤΑΤΗΣ | 50-300°C |
| ΡΕΥΜΑ | 230V |
| ΙΣΧΥΣ | 2350W |