| ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: | ΤΟΣΤΙΕΡΕΣ |
|---|---|
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ: | ΤΖΕΤΗΑΝ |
ΤΟΣΤΙΕΡΑ ΔΙΠΛΗ ΤΖΕΘΑΝ Τ305
-Επιφάνεια ψησίματος από μαντέμι.
-Με περιστροφικό θερμοστάτη που ρυθμίζει την θερμοκρασία
-Ενδεικτική λυχνία (λαμπάκι), αποσπώμενο λιποσυλλέκτη και μεταλλική λαβή για ευκολότερη απομάκρυνση των υπολειμμάτων από την επιφάνεια ψησίματος.
-Με ειδικό ελατηρίο στο επάνω μέρος της συσκευής (καπάκι) για να σταθεροποιείται σε οποιοδήποτε σημείο.
-Θερμομονωτική λαβή
-Μονωμένα ηλεκτρικά μέρη (καλωδιώσεις)
-Οι πλάκες της συσκευής (επιφάνειες ψησίματος) δεν είναι αποσπώμενες.
Η συσκευή διατίθεται στους ακόλουθους συνδυασμούς όσον αφορά τις επιφάνειες ψησίματος:
-Πάνω & Κάτω ΡΑΒΔΩΤΗ
-Πάνω & Κάτω ΛΕΙΑ
-Πανω ΡΑΒΔΩΤΗ & Κάτω ΛΕΙΑ
-Πάνω ΛΕΙΑ & Κάτω ΡΑΒΔΩΤΗ
-Πάνω ΛΕΙΑ & Κάτω ΜΙΣΗ ΛΕΙΑ-ΜΙΣΗ ΡΑΒΔΩΤΗ
-Πάνω ΡΑΒΔΩΤΗ & Κάτω ΜΙΣΗ ΛΕΙΑ-ΜΙΣΗ ΡΑΒΔΩΤΗ
-Πάνω 1ΛΕΙΑ - 1ΡΑΒΔΩΤΗ & Κάτω ΜΙΣΗ ΛΕΙΑ-ΜΙΣΗ ΡΑΒΔΩΤΗ
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ εκ. | 54 X 41 X 24Y |
| ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ ΒΑΣΗΣ εκ. | 44x24 |
| ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ ΚΑΠΑΚΙ εκ. | 2x (21x23) |
| ΘΕΡΜΟΣΤΑΤΗΣ | 50-300°C |
| ΡΕΥΜΑ | 230V |
| ΙΣΧΥΣ | 3.200W |