| ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: | ΤΑΧΥΦΟΥΡΝΟΙ |
|---|---|
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ: | MENUMASTER |
ΤΑΧΥΦΟΥΡΝΟΣ MENUMASTER XpressChef 4i (MXP5223)
Φούρνος μικροκυμάτων, φούρνος κυκλοθερμικός και γκριλ σε ένα. Δεν χρειάζεται χοάνη εξαγωγής οσμών. Δέχεται όλα τα σκεύη, ακόμα και μεταλλικά. Μαγειρεύει 15 φορές πιο γρήγορα από έναν φούρνο με αέρα. Δέχεται USB για μεταφορά δεδομένων. Ο μόνος με επιλογή για μεμονωμένες λειτουργίες (φούρνος μικροκυμάτων, κ.λπ.).
ΣΥΝΔΥΑΖΕΙ 4 ΕΝΕΡΓΕΙΕΣ ΜΑΓΕΙΡΕΜΑΤΟΣ
Ισχύς πρόσκρουσης
• 2000W, ρυθμιζόμενη ταχύτητα ανεμιστήρα 0-100%
• Βελτιώνει το φρυγανισμό και το ρόδισμα
Συναγωγή με αέρα
• Εύρος θερμοκρασίας 95˚-270˚C (200˚-520˚F)
• Βελτιώνει το ρόδισμα
Υπέρυθρη ακτινοβολία
• 3000W
• Βελτιώνει το φρυγανισμό και το τραγανισμό
Υποβοήθηση φούρνου μικροκυμάτων
• 2200W, διπλές πλευρικές κεραίες
• Ζεσταίνεται γρήγορα, μειώνει τον χρόνο μαγειρέματος
Απλοποιεί το μαγείρεμα
• Οθόνη αφής True-Touch™ HD. Πλήρως προσαρμόσιμη οθόνη 178 χιλιοστών (7”) τύπου smartphone
• Ενσωματωμένος καταλυτικός μετατροπέας για λειτουργία χωρίς αεραγωγούς
• Το μεγάλο εσωτερικό χωράει εύκολα μια πίτσα 35 εκατοστών (14”)
Πολυγλωσσική καθολική λειτουργία, με ευελιξία προγραμματισμού
• Η οθόνη αφής και το λογισμικό προγραμματισμού υποστηρίζουν 25 γλώσσες
• Η επιλογή μενού βάσει εικόνας εξαλείφει τα γλωσσικά και λογοτεχνικά εμπόδια
• Στάνταρ συνδεσιμότητα: WiFi, Ethernet και πρότυπο Smart USB
Μείωση κόστους
• Καταναλώνει λιγότερη ενέργεια από έναν συμβατικό φούρνο
• Εξαλείφει την ανάγκη για προμαγείρεμα και κράτημα
• Χρησιμοποιεί τυπικούς μεταλλικούς δίσκους, τηγάνια και σήτες
Ασφαλής λειτουργία και απλός καθαρισμός
• Η εσωτερική πόρτα πέφτει κάτω από την επιφάνεια μαγειρέματος για ασφαλή αφαίρεση των τροφίμων από την κοιλότητα
• Το κάλυμμα στοιχείου υπερύθρων από πορσελάνη ενισχύει την ασφάλεια του χειριστή και απλοποιεί τη συντήρηση
• Το στοιχείο υπερύθρων ανακλάται προς τα πάνω για καθαρισμό
• Προεγκατεστημένες αντικολλητικές επενδύσεις φούρνου για εύκολο καθάρισμα
• Δύο αφαιρούμενα, καθαριζόμενα και επαναχρησιμοποιήσιμα φίλτρα αέρα προστατεύουν τα εξαρτήματα του φούρνου
| Διαστάσεις mm | 638 x 699 x 518Υ |
| Διαστάσεις θαλάμου mm | 406 x 38,1 x 25,4Υ |
| Θερμοκρασία | 95-270ºC |
| Ισχύς μικροκυμάτων | 2200W |
| Ισχύς grill | 3000W |
| Ισχύς κυκλοθερμικού | 2000W |
| Κατανάλωση ισχύος | 5800W |
| Magnetron | 2 |
| Ρεύμα | 400V |
| Χωρητικότητα λιτ. | 39 |
| Βάρος | 68 |