| ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: | ΤΑΧΥΦΟΥΡΝΟΙ |
|---|---|
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ: | MENUMASTER |
ΤΑΧΥΦΟΥΡΝΟΣ MENUMASTER XpressChef 3i (MRX523)
ΣΥΝΔΥΑΖΕΙ 3 ΕΝΕΡΓΕΙΕΣ ΜΑΓΕΙΡΕΜΑΤΟΣ:
Πρόσκρουση
• 3000W, με ρυθμιζόμενη ταχύτητα ανεμιστήρα 0-100%
• Βελτιώνει το φρυγανισμό και το ρόδισμα
Συναγωγή με αέρα
• Εύρος θερμοκρασίας 95˚-270˚C (200˚-520˚F)
• Βελτιώνει το ρόδισμα
Υποβοήθηση φούρνου μικροκυμάτων
• Επιλογές 1000W ή 2000W
• Τροφοδοσία κεραίας από πάνω
• Ζεσταίνεται γρήγορα, μειώνει τον χρόνο μαγειρέματος
ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΠΛΕΟΝΕΚΤΗΜΑΤΑ
• Ελάχιστο αποτύπωμα, βελτιστοποιημένος σχεδιασμός κοιλότητας
- Χωράει εύκολα μια πίτσα 30cm (12")
• Οθόνη αφής True-Touch™ HD
- Πλήρως προσαρμόσιμη, μεγάλη οθόνη 178mm (7") τύπου smartphone
• Αποκλειστική πολύγλωσση, καθολική λειτουργία
Υποστηρίζει 25 γλώσσες
- Το προσαρμόσιμο μενού με βάση την εικόνα εξαλείφει τα γλωσσικά και γλωσσικά εμπόδια
• Πιστοποιημένο για μαγείρεμα χωρίς αεραγωγούς
- Οικονομική και ευέλικτη εγκατάσταση. Χωρίς πρόσθετα έξοδα HVAC
• Μαγείρεμα κατ' απαίτηση
- Προετοιμασία φρέσκων φαγητών με υπέροχη γεύση και υφή
- Ελαχιστοποίηση των απορριμμάτων. Μαγειρέψτε το φαγητό όταν παραγγελθεί
• Αποκλειστικά χαρακτηριστικά ασφαλείας για το προσωπικό
- Η εσωτερική πόρτα πέφτει πολύ κάτω από την επιφάνεια μαγειρέματος για ασφαλή αφαίρεση των τροφίμων από την κοιλότητα
- "Δροσερό" στην αφή εξωτερικό
• Εύκολος καθαρισμός
- Προεγκατεστημένες αντικολλητικές επενδύσεις φούρνου
- Η γρήγορη ψύξη επιτρέπει τον γρήγορο καθαρισμό στο τέλος της ημέρας
- Τρία καθαριζόμενα φίλτρα αέρα με υπενθύμιση "καθαρού φίλτρου"
- Στεγανοποίηση πόρτας χωρίς τσιμούχα, εύκολος καθαρισμός
• Χρησιμοποιεί μεταλλικά μαγειρικά σκεύη
- Δεν απαιτούνται ειδικά μαγειρικά σκεύη — Χωρίς πρόσθετα έξοδα
- Μέγιστο ύψος μεταλλικού ταψιού: 38 mm (1½")
| Διαστάσεις mm | 358 Χ 743(1032) Χ 578Υ |
| Διαστάσεις θαλάμου mm | 312 Χ 312 Χ 178Υ |
| Θερμοκρασία | 95-270ºC |
| Ισχύς εξόδου | 2000W |
| Ισχύς κυκλοθερμικού | 3000W |
| Κατανάλωση ισχύος | 5950W |
| Magnetron | 2 |
| Ρεύμα | 400V |
| Χωρητικότητα λιτ. | 17,2 |
| Βάρος | 61 |