| ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: | ΑΠΟΧΥΜΩΤΕΣ |
|---|---|
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ: | ZUMOVAL |
ΑΠΟΧΥΜΩΤΗΣ ZUMOVAL ΑΥΤΟΜΑΤΗΣ ΤΡΟΦΟΔΟΣΙΑΣ Minimatic
Ίσως ο κορυφαίος κατασκευαστής σε αποχυμωτές υψηλής απόδοσης.
Με αυτόματο "τάισμα".
Διαθέσιμο σε 3 χρώματα: Πορτοκαλί, Μαύρο, Ασημί
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ mm | 500 x 450 x 930Υ |
| Φρούτα ανά λεπτό | 15 |
| Χωρητικότητα κάδου | 8kg |
| Κάδος απορριμμάτων | 9kg |
| Διάμετρος φρούτων | Ø65 έως Ø80 mm |
| Ισχύς | 550W |
| Ρεύμα | 230V |
| Βάρος | 51 kg |