| ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: | ΑΠΟΧΥΜΩΤΕΣ |
|---|---|
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ: | ZUMOVAL |
ΑΠΟΧΥΜΩΤΗΣ ΑΥΤΟΜΑΤΗΣ ΤΡΟΦΟΔΟΣΙΑΣ ZUMOVAL BigTop
Ίσως ο κορυφαίος κατασκευαστής σε αποχυμωτές υψηλής απόδοσης.
Πρέσα πορτοκαλιών & ροδιών, με ΑΥΤΟΜΑΤΟ "τάισμα".
-Διαθέσιμο σε 2 χρώματα: Μαύρο, Ασημί
Προαιρετικά:
Σύστημα αυτοκαθαρισμού
Φίλτρο πούλπας και ανοξείδωτο βρυσάκι
Αυτόματο φίλτρο διπλής ενέργειας
Αξεσουάρ:
Βραχίονας για μπουκάλια.
Κιτ για μικρά φρούτα Ø45-60mm.
Κιτ για μεσαία φρούτα Ø65-80mm.
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ mm | 620 x 500 x 970Υ |
| Φρούτα ανά λεπτό | 28 |
| Χωρητικότητα κάδου | 25kg |
| Κάδος απορριμμάτων | 18kg |
| Διάμετρος φρούτων | Ø75 έως Ø90 mm |
| Ισχύς | 550W |
| Ρεύμα | 230V |
| Βάρος | 49 kg |