| ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: | ΑΠΟΧΥΜΩΤΕΣ |
|---|
ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΑΠΟΧΥΜΩΤΗΣ FRUCOSOL F50A
Αποχυμωτής πορτοκαλιών με αυτόματη τροφοδοσία για υψηλές απαιτήσεις χυμού. Κατασκευασμένος από ανοξείδωτο ατσάλι. Συνιστάται για: εστιατόρια αυτοεξυπηρέτησης, μπουφέδες, ξενοδοχεία, εστιατόρια.
Διαθέσιμο μοντέλο με μετρητή ποσότητας φρούτων για στήψιμο (F50AC).
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ cm | 47 x 62 x 78,5Υ |
| Φρούτα ανά λεπτό | 25 |
| Χωρητικότητα κάδου | 14kg |
| Διάμετρος φρούτων | 80 mm |
| Ισχύς | 460W |
| Ρεύμα | 230v |
| Βάρος | 56 kg |