| ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: | ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ ΣΚΕΥΩΝ |
|---|---|
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ: | OMNIWASH |
ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ ΣΚΕΥΩΝ OMNIWASH ELITE 4SC
-Κατασκευή από ανοξείδωτο χάλυβα AISI 304 18/10. Από ανοξείδωτο χάλυβα είναι επίσης: ο σταυρός πλύσεως, το καλάθι διάστασης 500 x 620 mm και ένα καλάθι ταψιών (7 θέσεων) που δίνονται μαζί με την συσκευή.
-Ξέβγαλμα και με κρύο νερό για ποτήρια.
-Με ρυθμιζόμενη περισταλτική αντλία και ανοξείδωτα φίλτρα στο εσωτερικό.
-Πρόγραμμα πλύσης: 120"/240'
-Χωρητικότητα κάδου: 60 lt.
-Χωρητικότητα boiler: 9 lt.
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ mm | 594 x 753 x 1434Υ |
| ΚΑΛΑΘΙ mm | 500x620 |
| ΑΝΟΙΓΜΑ ΠΟΡΤΑΣ | 475mm |
| ΙΣΧΥΣ | 10,5kW max |
| ΡΕΥΜΑ | 400V |
| ΒΑΡΟΣ | 115 κιλά |