ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ ΠΙΑΤΩΝ - ΠΟΤΗΡΙΩΝ ALFA KNOSSOS 50
- Ηλεκτρομηχανικός χειρισμός λειτουργίας
- Πόρτα διπλού τοιχώματος
- Απόσταση πόρτας 360 mm
- Τμήματα πλύσης και ξεβγάλματος από ανοξείδωτο χάλυβα
- Κατασκευή σώματος από ανοξείδωτο χάλυβα AISI 304
- Αντλία πλύσης ανθεκτική στο νερό IP 44
- Θερμόμετρο λέβητα τυπικού τύπου
- Bαλβίδα διακοπής αέρα
| Διαστάσεις | 570 X 600 X 1220Υ mm |
| Μέγεθος καλαθιού | 500 X 500 mm |
| Μέγιστο ύψος ποτηριού | 325 mm |
| Μέγιστο ύψος πιάτων | 335 mm |
| Κύκλος πλύσης | 120 δευτ. |
| Ρεύμα | 230V ή 400V |
| Μέγιστη ισχύς | 3,6 Kw |
| Χωρητικότητα δεξαμενής | 35 λίτρα |
| Χωρητικότητα λέβητα | 6 λίτρα |