| ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: | ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ ΠΙΑΤΩΝ |
|---|---|
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ: | ALFA_ELVIOMEX |
ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ ΠΟΤΗΡΙΩΝ - ΠΙΑΤΩΝ ALFA ECO 50
- Ηλεκτρομηχανικός χειρισμός λειτουργίας
- Πόρτα διπλού τοιχώματος.
- Διάκενο πόρτας 360 mm
- Τμήματα πλύσης και ξεβγάλματος από ανοξείδωτο ατσάλι
- Κατασκευή αμαξώματος από ανοξείδωτο ατσάλι AISI 304
| Διαστάσεις | 570 X 600 X 830 Υ mm |
| Μέγεθος καλαθιού | 500 X 500 mm |
| Μέγιστο ύψος ποτηριού | 320 mm |
| Μέγιστο ύψος πιάτων | 330 mm |
| Κύκλος πλύσης | 120 δευτ. |
| Ρεύμα | 230V |
| Μέγιστη ισχύς | 3,6 Kw |
| Χωρητικότητα δεξαμενής | 35 Lt |
| Χωρητικότητα λέβητα | 6 Lt |