| ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: | ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ ΠΟΤΗΡΙΩΝ |
|---|---|
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ: | ALFA_ELVIOMEX |
ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ ΠΟΤΗΡΙΩΝ - ΠΙΑΤΩΝ ALFA BARLINE 35
- Ηλεκτρομηχανικός χειρισμός λειτουργίας
- Πόρτα διπλού τοιχώματος
- Διάκενο πόρτας 270 mm
- Τμήματα πλύσης και ξεβγάλματος από ανοξείδωτο ατσάλι
- Κατασκευή αμαξώματος από ανοξείδωτο ατσάλι AISI 304
| Διαστάσεις | 420 X 460 X 600 Υ mm |
| Μέγεθος καλαθιού | 350 X 350 mm |
| Μέγιστο ύψος ποτηριού | 240 mm |
| Μέγιστο ύψος πιάτων | 230 mm |
| Κύκλος πλύσης | 120 δευτ. |
| Ρεύμα | 230V |
| Μέγιστη ισχύς | 2,6 Kw |
| Χωρητικότητα δεξαμενής | 14 λίτρα |
| Χωρητικότητα λέβητα | 2,1 λίτρα |