| ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: | ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ ΠΙΑΤΩΝ |
|---|---|
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ: | ELETTROBAR |
ΕΠΙΔΑΠΕΔΙΟ ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ ΠΙΑΤΩΝ-ΠΟΤΗΡΙΩΝ ELETTROBAR FAST 70
Λόγω της μεγάλης χωρητικότητας του θαλάμου πλύσης, μπορεί να πλύνει δίσκους Gastronorm και Euronorm.
-Κατασκευή διπλού τοιχώματος σε όλο το σώμα, συμπεριλαμβανομένης της πόρτας. Τα πλαϊνά του θαλάμου πλύσης είναι εν μέρει κατασκευασμένα με διπλό τοιχώμα.
-Mε τέσσερα πλήκτρα λειτουργιών και μια οθόνη LED που δείχνει τις θερμοκρασίες πλύσης και ξεβγάλματος. Ο χρήστης μπορεί να ρυθμίσει τις θερμοκρασίες της δεξαμενής και του λέβητα καθως και τους ρυθμούς δοσολογίας του διανομέα.
-Με τέσσερα τυπικά προγράμματα πλύσης: τρία προγράμματα για διαφορετικά επίπεδα λερώματος και ένα ειδικό πρόγραμμα για το πλύσιμο ποτηριών. Εξοπλισμένο με το πρόγραμμα αυτοκαθαρισμού ως στάνταρ.
-Προγράμματα πλύσης και Περισταλτικός διανομέας λαμπρυντικού περιλαμβάνονται. Περισταλτική θήκη απορρυπαντικού διαθέσιμη κατόπιν αιτήματος. Πειλαμβάνει επίσης ένα καλάθι πιάτων, ένα καλάθι γενικής χρήσης και μια υποδοχή για μαχαιροπίρουνα.
| Διαστάσεις cm | 60x60x125Y |
| Παραγωγικότητα max | 39 καλάθια/ώρα |
| Θεωρητική παραγωγικότητα max | 60 καλάθια/ώρα |
| Μέγεθος καλαθιού | 50x50 cm |
| Ύψος ποτηριού | 35,5cm max |
| Διάμετρος πιάτου | 39cm max |
| Χωρητικότητα δεξαμενής | 15 lt |
| Χωρητικότητα λέβητα | 6 lt |
| Ρεύμα | 400V |
| Ισχύς | 7.9kW |
| Βάρος | 78 κιλά |