ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ ΚΑΜΠΑΝΑ ΠΙΑΤΩΝ-ΠΟΤΗΡΙΩΝ SILANOS E1000 Slim
-Με ηλεκτρικούς δοσομετρητές στεγνωτικού και απορρυπαντικού
-Ανοξείδωτοι βραχίονες πάνω – κάτω
-Συμπεριλαμβάνονται: 1 καλάθι ποτηριών & 1 θήκη για μαχαιροπήρουνα & 2 καλάθια πιάτων
-Πλύση: Πάνω κάτω
-Απόπλυση: Πάνω-κάτω
-Διαθέσιμο μοντέλο με αντλία εξαγωγής E1000 Slim PS
| Διαστάσεις mm | 655x745x1480Y |
| Μέγεθος καλαθιού | 50x50 cm |
| Άνοιγμα πόρτας | 430 mm |
| Μεγ. ύψος πιάτων / ποτηριών | 405mm |
| Κύκλος πλύσης | 2-3 λεπτά |
| Χωρητικότητα δεξαμενής | 20 lt |
| Ρεύμα | 230V |
| Ισχύς | 6,5kW |