| ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: | ΒΑΚΟΥΜ |
|---|
ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΟ BAKOYM LERICA C254
-Υψηλής ποιότητας, κατασκευασμένο εξ' ολοκλήρου από ανοξείδωτο ατσάλι
-Ψηφιακός πίνακας
-Αισθητήρας κενού Absolut
-Υδρορροή σε δοχεία
-Εύκολο, εξωτερικό αξεσουάρ κενού
-H2out, κύκλος αφύγρανσης αντλίας
-Αδρανές αέριο με δύο ακροφύσια ψεκασμού
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ mm | 357x489x328 |
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ ΘΑΛΑΜΟΥ mm | 353x271x160Y |
| ΜΗΚΟΣ ΡΑΒΔΟΥ ΣΦΡΑΓΙΣΗΣ | 250 mm |
| ΑΝΤΛΙΑ | 4m³/h |
| ΡΕΥΜΑ | 230V |
| ΙΣΧΥΣ | 290W |
| ΒΑΡΟΣ | 28 κιλά |