| ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: | ΒΑΚΟΥΜ |
|---|
ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΟ BAKOYM ITALSTAR 450
Ανοξείδωτη, επιτραπεζια, κατασκευή.
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ mm | 520x560x460Υ |
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ ΘΑΛΑΜΟΥ mm | 450x460x220 (170) |
| ΜΗΚΟΣ ΡΑΒΔΟΥ ΣΦΡΑΓΙΣΗΣ | 450 mm |
| ΧΡΟΝΟΣ ΕΚΚΕΝΩΣΗΣ | 2 λεπτά |
| ΑΝΤΛΙΑ | 20m³/h |
| ΙΣΧΥΣ | 900W |
| ΡΕΥΜΑ | 230V |
| ΒΑΡΟΣ | 68 kg |