| ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: | ΒΑΚΟΥΜ |
|---|
ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΟ BAKOYM ITALSTAR 260
Ανοξείδωτη, επιτραπεζια, κατασκευή.
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ mm | 330 x 480 x 380Υ |
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ ΘΑΛΑΜΟΥ mm | 280x385x100(50) |
| ΜΗΚΟΣ ΡΑΒΔΟΥ ΣΦΡΑΓΙΣΗΣ | 260 mm |
| ΧΡΟΝΟΣ ΕΚΚΕΝΩΣΗΣ | 2 λεπτά |
| ΑΝΤΛΙΑ | 10m³/h |
| ΙΣΧΥΣ | 370W |
| ΡΕΥΜΑ | 230V |
| ΒΑΡΟΣ | 36 kg |