| ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: | ΕΠΑΓΩΓΙΚΕΣ ΕΣΤΙΕΣ |
|---|---|
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ: | BARTSCHER |
ENTOIXIZOMENH - ΔΙΠΛΗ - ΕΠΑΓΩΓΙΚΗ ΕΣΤΙΑ BARTSCHER IK 70DPZ-EB
-ΤΡΙΦΑΣΙΚΟ
-Ψηφιακή ένδειξη
-Ηλεκτρονική προστασία υπερθέρμανσης
-85εκ. καλώδιο
-11 Στάδια ρυθμίσεων ισχύος στα αριστερά και 10 στα δεξιά
-10 Στάδια ρυθμίσεων θερμοκρασίας (60ºC -240ºC ανά 20ºC)
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ mm | 715 x 485 x 140Υ |
| ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ ΕΣΤΙΩΝ | ø235 |
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑΣ | 645x315mm |
| ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ | 60-240°C |
| ΡΕΥΜΑ | 400V |
| ΙΣΧΥΣ | 7ΚW |