| ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: | ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΤΕΣ |
|---|---|
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ: | BARTSCHER |
ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΤΗΣ ΜΑΧΑΙΡΙΩΝ ΜΕ UV BARTSCHER
-Ανοιγόμενη πόρτα plexiglass μαύρη φιμέ
-Διακόπτης επαφής πόρτας
-Χρονομετρητής
-Επιτοίχια τοποθέτηση
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ mm | 420 x 175 x 610Υ |
| ΧΩΡΗΤΙΚΟΤΗΤΑ | 9 μαχαίρια |
| ΜΗΚΟΣ ΛΕΠΙΔΑΣ max | 330 mm |
| ΜΗΚΟΣ ΛΑΒΗΣ max | 145mm |
| ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΣΗΣ min | 30 λεπτά |
| ΙΣΧΥΣ | 160W |