| ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: | ΦΟΥΡΝΟΙ ΜΑΓΕΙΡΕΜΑΤΟΣ ΗΛΕΚΤΡΙΚΟΙ |
|---|---|
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ: | EKA |
ΗΛΕΚΤΡΙΚΟΣ ΦΟΥΡΝΟΣ ΜΕ ΥΓΡΑΣΙΑ 7x GN1/1 EKA MKF 711 S
-Ηλεκτρομηχανικός χειρισμός
-Υγραντήρας απευθείας ψεκασμού
-2 ανεμιστήρες εναλλασόμενης φοράς
-Ρυθμιζόμενα ποδαράκια
| Διαστάσεις mm | 730 x 855 x 850Υ |
| Χωρητικότητα | 7 x GN 1/1 |
| Απόσταση μεταξύ θέσεων | 68 mm |
| Θερμοκρασία | 100ºC - 270ºC |
| Ισχύς | 10.4 kW |
| Ρεύμα | 400V |
| Βάρος | 96 kg |