| ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: | ΦΟΥΡΝΟΙ ΜΑΓΕΙΡΕΜΑΤΟΣ ΗΛΕΚΤΡΙΚΟΙ |
|---|---|
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ: | UNOX |
ΗΛΕΚΤΡΙΚΟΣ ΦΟΥΡΝΟΣ ΜΑΓΕΙΡΕΜΑΤΟΣ UNOX 5xGN 1/1 XV393
Οι φούρνοι CHEFLUX™ με αναλογικό έλεγχο (κουμπιά) και υγρασία απευθύνονται σε επαγγελματίες που χρειάζονται έναν φούρνο υψηλής παραγωγικότητας χωρίς τίποτα περιττό. Ο τέλειος συνδυασμός μέγιστης παραγωγικής ικανότητας και ελάχιστης επένδυσης.
Προηγμένες και αυτόματες λειτουργίες μαγειρέματος
Unox Intensive Cooking
• DRY.Plus: εξάγει γρήγορα την υγρασία από τον θάλαμο μαγειρέματος
• STEAM.Plus: δημιουργεί άμεση υγρασία
• AIR.Plus: πολλαπλοί ανεμιστήρες με όπισθεν και 2 ρυθμίσεις ταχύτητας
Βασικά χαρακτηριστικά
• Θάλαμος μαγειρέματος από ανοξείδωτο χάλυβα AISI 304 υψηλής αντοχής με στρογγυλεμένες άκρες
• Διπλό γυαλί
• Φωτισμός θαλάμου μαγειρέματος μέσω ενσωματωμένων φώτων LED στην πόρτα
• Βάσεις ταψιών με σύστημα αντι-ανατροπής
• Σύστημα ανεμιστήρα 2 ταχυτήτων και κυκλικά θερμαντικά στοιχεία υψηλής απόδοσης
| Διαστάσεις mm | 750 x 773 x 772Υ |
| Χωρητικότητα | 5 x GN 1/1 |
| Κρέμαση | Αριστερά |
| Απόσταση οδηγών | 67 mm |
| Εύρος θερμοκρασίας | 80-260°C |
| Ισχύς | 7,1 kW |
| Ρεύμα | 230V ή 400V |
| Βάρος | 67kg |
| Σύνδεση νερού | 3/4" εισόδου |