| ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: | ΦΟΥΡΝΟΙ ΜΑΓΕΙΡΕΜΑΤΟΣ ΗΛΕΚΤΡΙΚΟΙ |
|---|---|
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ: | MYCHEF |
ΗΛΕΚΤΡΙΚΟΣ ΦΟΥΡΝΟΣ ΜΑΓΕΙΡΕΜΑΤΟΣ ΜΕ ΤΡΟΛΕΪ MYCHEF - COOK MAX MASTER - 20xGN 1/1
3 Ψηστικοί τρόποι λειτουργίας
- Κυκλοθερμικός (από 30°C - 260°C)
-Συνδυασμός ατμού και κυκλοθερμικού (από 30°C - 260°C)
- Ατμός (30°C - 130°C)
-SmartWind. Ταχύτερο, πλήρως ομοιογενές μαγείρεμα με ένα έξυπνο σύστημα διαχείρισης που ρυθμίζει την κατεύθυνση περιστροφής του ανεμιστήρα και τις 2 ταχύτητές του 6 ταχύτητες MultiSteam.
-Πατενταρισμένη τεχνολογία διπλής έγχυσης ατμού Ѵ DryOut Plus.
-Ενεργή εξαγωγή υγρασίας από το θάλαμο μαγειρέματος με τεχνολογία χαμηλής πίεσης. Τραγανό, χρυσαφί, εξαιρετικά γρήγορα και τέλεια αποτελέσματα
-Programs + Cooking phases σε κάθε πρόγραμμα 40 + 3
-7 Γρήγορα πλήκτρα εύκολης πρόσβασης σε αποθηκευμένα προγράμματα
-Εσωτερική ακίδα θερμοκρασίας
-MyCare. Αυτόματο πρόγραμμα πλυσίματος.
-Αυτόματο κρύωμα.
-Αυτόματη γρήγορη προθέρμανση.
-Χειροκίνητη αναγέννηση.
-Οθόνη LED
-Οπτική και ηχητική ειδοποίηση κατά την διάρκεια του ψησίματος
-Φωτισμός LED
-Πόρτα χαμηλών εκπομπών, διπλά τζάμια, μεντεσέδες και εύκολο στο καθάρισμα.
-Θαλάμη ανοξείδωτη AISI 304, 18/10 με υγειονομικές γωνίες
-Χερούλι αντιβακτηριδιακό Ѵ Προστασία επιπέδου IPX5 από πιτσιλίσματα.
-Ψύξη αποχέτευσης. Δροσίζει το νερό εξόδου αποφεύγοντας πιθανή ζημιά στουςσωλήνες.
-Καρότσι ταψιών με οδηγούς GN 1/1. Χωρητικότητα 20 δίσκοι GN 1/1 και απόσταση μεταξύ οδηγών 67mm
-Κατασκευασμένο από ανοξείδωτο χάλυβα AISI 316L.
Προαιρετικά:
Σύνδεση WiFi. Περιλαμβάνει:
• Cloud. Δημιουργήστε, αποθηκεύστε ή τροποποιήστε συνταγές και στείλτε τες στον φούρνο
• Τηλεχειρισμός του φούρνου από smartphone ή tablet
• Φωνητικός έλεγχος του φούρνου συμβατός με το Google Home
| Διαστάσεις mm | 893 x 1018 x 1923Υ |
| Χωρητικότητα | 20 x GN 1/1 |
| Απόσταση οδηγών | 67 mm |
| Εύρος θερμοκρασίας | 260°C |
| Ισχύς | 34,7 kW |
| Ρεύμα | 400 V / 3N~ / 50-60 Hz |
| Βάρος | 311kg |
| Σύνδεση νερού | 3/4" εισόδου & 40mm αποχέτευση |