| ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: | ΦΟΥΡΝΟΙ ΜΑΓΕΙΡΕΜΑΤΟΣ ΗΛΕΚΤΡΙΚΟΙ |
|---|---|
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ: | EKA |
ΗΛΕΚΤΡΙΚΟΣ ΦΟΥΡΝΟΣ ΜΕ ΥΓΡΑΣΙΑ 4x GN1/1 EKA EKF 416 NUD
-Ηλεκτρομηχανικός χειρισμός
-Υγραντήρας απευθείας ψεκασμού
-2 ανεμιστήρες εναλλασόμενης φοράς
-Ρυθμιζόμενα ποδαράκια
| Διαστάσεις mm | 784 x 754 x 634Υ |
| Χωρητικότητα | 4 x GN 1/1 ή ταψιά 60Χ40 |
| Απόσταση μεταξύ θέσεων | 83 mm |
| Θερμοκρασία | 100ºC - 260ºC |
| Ισχύς | 6,4 kW |
| Ρεύμα | 400V |
| Βάρος | 58kg |