| ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: | ΦΡΙΤΕΖΕΣ ΗΛΕΚΤΡΙΚΕΣ ΔΙΠΛΕΣ |
|---|---|
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ: | ROLLER GRILL |
ΦΡΙΤΕΖΑ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗ (2 x 8 ΛΙΤΡΑ) - με ΒΡΥΣΑΚΙ - ROLLER GRILL FD80DR
-Δύο θερμοστάτες λειτουργίας με βαλβίδα ακριβείας (0-180°C).
-Δύο θερμοστάτες ασφαλείας διπλής ενέργειας.
-Δύο βαλβίδες αποστράγγισης.
-Δύο δεξαμενές με κλίση του πυθμένα για εύκολη αποστράγγιση.
-Αφαιρούμενα πάνελ ελέγχου για εύκολο καθαρισμό.
-Ψυχρή ζώνη
emk1080
| Διαστάσεις | 590x450x360Υ mm |
| Χωρητικότητα | 2x8 λίτρα |
| Χωρητικότητα καλαθιού | 2 x 2,5 kg πατάτες |
| Παραγωγικότητα | 24 kg/ώρα |
| Ισχύς | 2 x 3.400 kW |
| Ρεύμα | 230V |
| Βάρος | 15kg |