| ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: | ΦΡΙΤΕΖΕΣ ΗΛΕΚΤΡΙΚΕΣ ΜΟΝΕΣ |
|---|---|
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ: | ROLLER GRILL |
ΦΡΙΤΕΖΑ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗ - 5 ΛΙΤΡΑ - ROLLER GRILL GRILL RF 5S
| Διαστάσεις | 220x400x270Υ mm |
| Χωρητικότητα | 5 λίτρα |
| Χωρητικότητα καλαθιού | 1,5kg πατάτες |
| Παραγωγικότητα | 18kg/ώρα |
| Ισχύς | 2kW |
| Ρεύμα | 230V |
| Βάρος | 5 kg |