| ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: | ΦΡΙΤΕΖΕΣ ΗΛΕΚΤΡΙΚΕΣ ΜΟΝΕΣ |
|---|---|
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ: | ROLLER GRILL |
ΦΡΙΤΕΖΑ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗ - 8 ΛΙΤΡΑ - ΜΕ ΒΡΥΣΑΚΙ - ROLLER GRILL FD80R
-Θερμοστάτης λειτουργίας με βαλβίδα ακριβείας (0-180°C).
-Θερμοστάτης ασφαλείας διπλής ενέργειας.
-Βαλβίδα αποστράγγισης.
-Δεξαμενή με κλίση του πυθμένα για εύκολη αποστράγγιση.
-Αφαιρούμενο πάνελ ελέγχου για εύκολο καθαρισμό.
-Κρύα ζώνη
| Διαστάσεις | 305x450x360Υ mm |
| Χωρητικότητα | 8 λίτρα |
| Χωρητικότητα καλαθιού | 2,5kg πατάτες |
| Παραγωγικότητα | 12kg/ώρα |
| Ισχύς | 3,4kW |
| Ρεύμα | 230V |
| Βάρος | 8 kg |