| ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: | ΦΡΙΤΕΖΕΣ ΗΛΕΚΤΡΙΚΕΣ ΔΙΠΛΕΣ |
|---|---|
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ: | ROLLER GRILL |
ΦΡΙΤΕΖΑ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗ (2 x 8 ΛΙΤΡΑ) - ROLLER GRILL FD 80D
-Εξ’ ολοκλήρου από ανοξείδωτο ατσάλι 18/10.
-Διαθέτει διπλό θερμοστάτη ασφαλείας που κόβει σε περίπτωση υπερθέρμανσης ή απώλειας λαδιού.
-Διαθέτει επίσης και σύστημα ελέγχου ποσότητας του λαδιού.
emk620
| Διαστάσεις | 540 x 425 x 320Υ mm |
| Χωρητικότητα | 2 x 8 λίτρα |
| Χωρητικότητα καλαθιού | 2 x 2,5 kg πατάτες |
| Παραγωγικότητα | 24 kg/ώρα |
| Ισχύς | 2 x 3.400 kW |
| Ρεύμα | 230V |
| Βάρος | 12kg |