| ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: | ΦΡΙΤΕΖΕΣ ΗΛΕΚΤΡΙΚΕΣ ΜΟΝΕΣ |
|---|---|
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ: | ROLLER GRILL |
ΦΡΙΤΕΖΑ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗ - 5 ΛΙΤΡΑ - ROLLER GRILL FD 50
Mε διπλό θερμοστάτη ασφαλείας που κόβει σε περίπτωση υπερθέρμανσης ή απώλειας λαδιού.
Σύστημα ελέγχου ποσότητας και λαδιού.
| Διαστάσεις | 215x425x320Υ mm |
| Χωρητικότητα | 5 λίτρα |
| Χωρητικότητα καλαθιού | 1,5kg πατάτες |
| Παραγωγικότητα | 18kg/ώρα |
| Ισχύς | 3,2kW |
| Ρεύμα | 230V |
| Βάρος | 5 kg |