| ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: | ΦΡΙΤΕΖΕΣ ΑΕΡΙΟΥ ΜΟΝΕΣ |
|---|---|
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ: | ROLLER GRILL |
ΦΡΙΤΕΖΑ ΑΕΡΙΟΥ ROLLER - 12 ΛΙΤΡΑ - GRILL RFG 12B LPG
Θερμοκρασία: 60°C-180°C.
Mε καπάκι και σίτα συγκράτησης.
Διαθέτει πιεζοηλεκτρικό διακόπτη, πιλότο με θερμοκόπια και βαλβίδα αποστράγγισης ροής.
| Διαστάσεις | 400 x 600 x 325Υ mm |
| Χωρητικότητα λαδιού | 12 Λιτ. |
| Διαστάσεις καλαθιού πατάτες | 3 kg |
| Παραγωγικότητα | 18 kg/ώρα |
| Ισχύς | 8kW |
| Βάρος | 34 κιλά |