| ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: | ΦΟΥΡΝΟΙ ΠΙΤΣΑΣ ΤΟΥΝΕΛ |
|---|---|
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ: | ZANOLLI |
ΦΟΥΡΝΟΣ ΠΙΤΣΑΣ ΤΟΥΝΕΛ ΑΕΡΙΟΥ ZANOLLI SYNTHESIS 12/80V G
ΦΟΥΡΝΟΙ ΤΟΥΝΕΛ ΠΙΤΣΑΣ ΜΕ ΚΥΛΙΟΜΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ SYNTHESIS V
-Εξ ολοκλήρου ανοξείδωτο ατσάλι.
-Ρύθμιση της ταχύτητας της ταινίας του πλέγματος.
-Ηλεκτρονική ρύθμιση της θερμοκρασίας.
-Ομοιόμορφο ψήσιμο χωρίς την ανάγκη επαγγελματία πιτσαδόρου.
Εξοικονόμηση ενέργειας
Χάρη στο σύστημα εκροής ζεστού αέρα που καλύπτει το προϊόν και κατανέμει τη θερμοκρασία ομοιόμορφα μπορούμε να ψήνουμε σε χαμηλότερη θερμοκρασία από ό,τι με τους παραδοσιακούς φούρνους.
Ευκολία
Ακόμη και κάποιος με ελάχιστη εμπειρία στον τομέα του ψησίματος θα καταφέρει να εξασφαλίσει άριστο και ομοιόμορφο ψήσιμο χωρίς τη βοήθεια επαγγελματία πιτσαδόρου.
Ταχύτητα
Ο χρόνος ψησίματος κυμαίνεται από 3,5 - 4,5 λεπτά και η παραγωγή από 15-305 πίτσες την ώρα ανά όροφο, ανάλογα με τη ζύμη και τη διάμετρο της πίτσας.
Παραγωγή
Μεγάλες ποσότητες πίτσας χωρίς να χάσετε την άριστη ποιότητα του προϊόντος.
Οικονομία
Μειωμένο κόστος προσωπικού και τελειότητα ψησίματος.
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ mm | 1680 x 2180 x 113Υ |
| ΕΣΩΤ. ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ mm | 800 x 1200 x 100Υ |
| ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΤΑΙΝΙΑΣ | 1,45' λεπτά min - 30' λεπτά max |
| ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ | 320°C max |
| ΙΣΧΥΣ ΑΕΡΙΟΥ | 30kW |
| ΡΕΥΜΑ | 230V |
| ΒΑΡΟΣ | 315 κιλά |