| ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: | ΦΟΥΡΝΟΙ ΜΙΚΡΟΚΥΜΑΤΩΝ |
|---|---|
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ: | MENUMASTER |
ΦΟΥΡΝΟΣ ΜΙΚΡΟΚΥΜΑΤΩΝ MENUMASTER RCS511DSE
Ανοξείδωτος. Με λειτουργεία defrost.
KARA900
| Διαστάσεις mm | 559 x 483 x 352 mm |
| Διαστάσεις θαλάμου mm | 368 x 381 x 216 |
| Ισχύς εξόδου | 1100W |
| Κατανάλωση ισχύος | 1600W |
| Μαγνήτρο | 1 |
| Τάση | 230 Volt. |
| Χωρητικότητα | 34 λίτρα |
| Βάρος | 18,6 kg |