| ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: | ΦΟΥΡΝΑΚΙΑ ΣΦΟΛΙΑΤΟΕΙΔΩΝ |
|---|---|
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ: | UNOX |
ΦΟΥΡΝΟΣ ΗΛΕΚΤΡΙΚΟΣ 4x 60Χ40 UNOX XF 043 DOMENICA
Φούρνος μεταφοράς με αναλογικό χειριστήριο και θάλαμο μαγειρέματος από ανοξείδωτο ατσάλι. Επιτρέπει τη ρύθμιση του χρόνου και της θερμοκρασίας μαγειρέματος. Ιδανικός για κατεψυγμένα προϊόντα αρτοποιίας, ζαχαροπλαστικής, για πρωινό και fast food. Η τεχνολογία AIR.Plus εγγυάται τέλεια ομοιομορφία μαγειρέματος σε όλα τα ταψιά. Πόρτα ανοιγόμενη απο πάνω προς τα κάτω.
Προηγμένες και αυτόματες λειτουργίες μαγειρέματος
Unox Intensive Cooking
• DRY.Plus: εξάγει γρήγορα την υγρασία από τον θάλαμο μαγειρέματος
• AIR.Plus: πολλαπλοί ανεμιστήρες με όπισθεν και 2 ρυθμίσεις ταχύτητας
Βασικά χαρακτηριστικά
• Θάλαμος μαγειρέματος από χάλυβα υψηλής αντοχής AISI 430 με στρογγυλεμένες άκρες
• Διπλό γυαλί
• Φωτισμός θαλάμου φούρνου με λάμπα αλογόνου
• Θάλαμος ψησίματος με χρωμιωμένες χαλύβδινες ράγες σχάρας
1440
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ mm | 800 x 707 x 472Υ |
| ΧΩΡΗΤΙΚΟΤΗΤΑ | 4x (60x40) ταψιά |
| ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΤΑΨΙΩΝ mm | 70 |
| ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ | 80°C – 260°C |
| ΡΕΥΜΑ | 380V ή 230V |
| ΙΣΧΥΣ | 5,3 kW |
| ΒΑΡΟΣ | 44 κιλά |