| ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: | ΦΟΥΡΝΑΚΙΑ ΣΦΟΛΙΑΤΟΕΙΔΩΝ |
|---|---|
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ: | UNOX |
ΦΟΥΡΝΟΣ ΗΛΕΚΤΡΙΚΟΣ 3x 46x33 XF 013 LISA
Φούρνος μεταφοράς με αναλογικό χειριστήριο και θάλαμο μαγειρέματος από ανοξείδωτο ατσάλι. Επιτρέπει τη ρύθμιση του χρόνου και της θερμοκρασίας μαγειρέματος. Ιδανικός για κατεψυγμένα προϊόντα αρτοποιίας, ζαχαροπλαστικής, για πρωινό και fast food. Η τεχνολογία AIR.Plus εγγυάται τέλεια ομοιομορφία μαγειρέματος σε όλα τα ταψιά.
Βασικά χαρακτηριστικά
• Θάλαμος μαγειρέματος από χάλυβα υψηλής αντοχής AISI 430 με στρογγυλεμένες άκρες
• Διπλό γυαλί
• Φωτισμός θαλάμου φούρνου με λάμπα αλογόνου
• Θάλαμος ψησίματος με χρωμιωμένες χαλύβδινες ράγες σχάρας
780
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ mm | 600 x 587 x 402Υ |
| ΧΩΡΗΤΙΚΟΤΗΤΑ | 3 ταψιά 460x330 |
| ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΤΑΨΙΩΝ mm | 70 |
| ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ | 80°C – 260°C |
| ΡΕΥΜΑ | 230V |
| ΙΣΧΥΣ | 2,7kW |
| ΒΑΡΟΣ | 20 κιλά |