| ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: | ΣΤΟΦΕΣ |
|---|---|
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ: | UNOX |
ΣΤΟΦΑ 8 ΘΕΣΕΩΝ 460x330mm UNOX XLT133
Θερμοθάλαμος manual, 8 θέσεων 46x33 εκ. με υγρασία.
Ιδανικός για τους φούρνους της σειράς Linemiss (XFT 113 /133).
vara1040
| Διαστάσεις mm | 600 x 678 x 774Υ |
| Χωρητικότητα | 8 λαμαρίνες (460x330 mm) |
| Απόσταση μεταξύ των λαμαρινών | 68 mm |
| Θερμοκρασία | εώς +50ºC |
| Ισχύς | 1,2kW |
| Ρεύμα | 230V |
| Βάρος | 22 Kg |