| ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: | ΣΤΟΦΕΣ |
|---|---|
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ: | UNOX |
ΣΤΟΦΑ 12 ΘΕΣΕΩΝ 600Χ400mm UNOX XL 413
Θερμοθάλαμος manual, 12 θέσεων 60Χ40 εκ. με υγρασία.
Ιδανικός για τους φούρνους της σειράς Linemiss
vara1980
| Διαστάσεις mm | 860 x 890 x 762Υ |
| Χωρητικότητα | 12 λαμαρίνες (600x400 mm) |
| Απόσταση μεταξύ των λαμαρινών | 75 mm |
| Θερμοκρασία | εώς +70ºC |
| Ισχύς | 2,4kW |
| Ρεύμα | 230V |
| Βάρος | 100 Kg |