| ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: | ΦΟΥΡΝΟΙ ΜΙΚΡΟΚΥΜΑΤΩΝ |
|---|---|
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ: | MENUMASTER |
ΦΟΥΡΝΟΣ ΜΙΚΡΟΚΥΜΑΤΩΝ MENUMASTER RMS510D
Aνοξείδωτος εσωτερικά, μεταλλικός εξωτερικά.
Με χειροκίνητο χρονοδιακόπτη 10 δευτερ.-10λεπτών.
KARA705
| Διαστάσεις mm | 508 x 419 x 311 mm |
| Διαστάσεις θαλάμου mm | 330 x 330 x 197 |
| Ισχύς εξόδου | 1000W |
| Κατανάλωση ισχύος | 1300W |
| Μαγνήτρο | 1 |
| Τάση | 230 Volt. |
| Χωρητικότητα | 23 λίτρα |
| Βάρος | 15 kg |