| ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: | ΦΟΥΡΝΟΙ ΜΑΓΕΙΡΕΜΑΤΟΣ ΗΛΕΚΤΡΙΚΟΙ |
|---|---|
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ: | EKA |
ΗΛΕΚΤΡΙΚΟΣ ΦΟΥΡΝΟΣ ΜΕ ΥΓΡΑΣΙΑ 20x GN1/1 EKA MKF 2011 S
-Ηλεκτρομηχανικός χειρισμός
-Υγραντήρας απευθείας ψεκασμού
-4 ισχυροί ανεμιστήρες εναλλασόμενης φοράς
-Συμπεριλαμβάνεται καρότσι (EKCR 20 TC)
| Διαστάσεις mm | 930 x 1041 x 1900Υ |
| Χωρητικότητα | 20 x GN 1/1 |
| Απόσταση μεταξύ θέσεων | 66 mm |
| Θερμοκρασία | 120ºC - 270ºC |
| Ισχύς | 31 kW |
| Ρεύμα | 400V |
| Βάρος | 247,2 kg |