| ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: | ΦΟΥΡΝΟΙ ΜΑΓΕΙΡΕΜΑΤΟΣ ΗΛΕΚΤΡΙΚΟΙ |
|---|---|
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ: | SMEG |
ΗΛΕΚΤΡΙΚΟΣ ΦΟΥΡΝΟΣ ME ΥΓΡΑΣΙΑ 10x GN1/1 SMEG ALFA 1035H-2
-Λειτουργίες:
Αερόθερμο ψήσιμο
Αερόθερμο ψήσιμο & υγραντήρας (άνω των 150ºC)
-Χειροκίνητη ρύθμιση της υγρασίας
-INOX εσωτερικά & εξωτερικά
-Τρεις ισχυροί ανεμιστήρες εναλλασσόμενης φοράς
-Διπλή γυάλινη πόρτα πλήρως ανοιγόμενη με σύστημα δύο σταδιών για την εκκένωση του ατμού από το θάλαμο
-Ρυθμιζόμενα πόδια
-Χρονοδιακόπτης 1-60′ ρυθμιζόμενος & συνεχής
ALF6350
| Διαστάσεις mm | 798 x 772 x 1100Υ |
| Χωρητικότητα | 10 x GN 1/1 ή ταψιά 60Χ40 |
| Απόσταση μεταξύ θέσεων | 77 mm |
| Θερμοκρασία | 50ºC - 270ºC |
| Ισχύς | 16 kW |
| Ρεύμα | 400V |
| Βάρος | 102kg |